Co je co?

BOSU CARDIO

BOSU Cardio je cvičení, které je zaměřené na zlepšení oběhové činnosti a na posílení tělesného centra – core. Do core patří svaly jako bránice – dechový sval, pánevní dno, příčný břišní sval a hluboké svaly uložené podél páteře. Pro pestřejší a efektivnější cvičení se používá speciální pomůcka BOSU. Při tomto cvičení nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale také celkově posílíte a zpevníte postavu.

Dynamická cardio aktivita zaměřená na získání kondice a posílení celého těla. BOSU Cardio přispívá k celkovému držení těla, posílení pánevního dna a odstranění svalových dysbalancí. Cvičení BOSU Cardio je vhodné pro všechny generace, pro začátečníky i pro pokročilé.

bosu cardio je nářez, ale vždy Vám dám několik možností jak odcvičit daný cvik. Mrkni na video, že se to dá zvládnout i s 5.měsíčním miminkem v břiše :o)

TOTAL BODY WORKOUT
Vytrvalostně silové cvičení, zaměřené na formování všech svalových skupin celého těla. Jde o posilování ve středním tempu s využitím váhy vlastního těla, popřípadě jednoduchých pomůcek (činky, tyče, expandery, aj.). Velmi úspěšně přispívá ke snížení nadváhy a tvarování postavy. Cvičení je vhodné pro začátečníky a pokročilé.

DANCE AEROBIC

Dance aerobic je rozšířenou formou aerobicu, která v současné době je bohužel masově nahrazována jinými styly a proto klasických hodin s dance aerobicem už mnoho nenajdete. Což je ovšem velká škoda.  Od ostatních forem se dance aerobic liší zejména svými tanečními prvky a složitějšími choreografiemi. Jinak ale ani dance aerobic nepostrádá posilování ani strečink, proto jej může vyzkoušet každý, koho lákájí různé obměny klasického aerobicu a tanečního uvolnění.

STEP AEROBIC

Vyvinul se z rehabilitačního cvičení pro pacienty po operaci kolenního kloubu. Při špatně prováděných cvicích ale může koleno i poškodit, proto je nutné cvičit pod dohledem instruktura. Je prokázáno, že ačkoli je hudba na step aerobic poměrně pomalá, výdej energie při tomto cvičení překonává běh.  Díky tomu, že využíváte jen váhu vlastního těla, nebudou Vaše svaly zvyšovat objem, jen se zpevní. Za hodinku step aerobicu si procvičíte svaly celého těla. A jako u každé mé hodiny na závěr posílíme a protáhneme celé tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *